למה צריך הדמיה?

השאיפה לשנות את הקיים, הרצון שהבית יהיה בית של חלומות, האי וודאות - איך מגיעים לזה, הפנייה למעצבת אבל עם חשש אולי היא לא תבין נכון, וכגודל האתגר כך גודל החששות.

שיפוץ הוא דבר מורכב ארוך ומייגע, איך אפשר להפוך אותו לדבר מעניין, חוויתי ומסע מרתק?

הלקוחות פונים לבעל מקצוע לאחר הרבה בירורים וחיפושים בשביל למצוא את הבעל מקצוע שיבין אותם ואת הסגנון שלהם, הם יושבים ביחד להבין לעומק מה הצרכים והרצונות והכי חשוב כמובן להבין את החלום הגדול של הלקוח. ואז יוצאים לדרך-

בהתחלה יש הבנה וחיבור ביניהם, הכל נראה ורוד ושמתקדמים בצורה מהירה וטובה.

אבל מכיון ששיפוצים נמשכים הרבה זמן ,לאט לאט מתחילים להופיע אי הבנות וכל מיני רעשי רקע שתוקעים מקלות בגלגלים לקידום הפרויקט.

הדוגמאות לרוב הם שהלקוח לא רוצה לשנות את הריצוף הישן או שחשוב לו לשמור על הספה הישנה, או שלאט לאט התקציב מצטמצם והלקוח מתחיל לחסוך בדברים שבסופו של דבר רק אתם יודעים שזה ישפיע על המראה הכללי של כל הבית..

וכך לאט לאט האימון בין המעצב.ת ללקוח נסדק וכל פעם צצה לה בעיה חדשה עד שהמצב מסתבך וניהיה לא נעים גם ללקוח ובעיקר לכם.

כתוצאה מהמצב הזה, הרבה פעמים בסוף העבודה האדריכל \המעצב.ת מרגיש פספוס שהכל היה יכול להראות יפה יותר, הרמוני יותר עם ניצול מיטבי של השטח ותוצאה מרשימה יותר. כי הלקוח החליט לחסוך פה ושם - כיוון שהוא לא ראה את התמונה הסופית, שהיא בעצם התוצאה של ההשקעה שלו.
בנוסף לכך הלקוח כבר ירד מההתלהבות הגדולה שלו, כי הוא בעצם מפספס את התמונה הסופית, ובסוף התהליך הלקוח מרגיש לא שלם עם התוצאה ולא תמיד הוא ידע להצביע בדיוק מה מפריע לו.

אני נתקלת בבעיה הזו ב 90% מהפרויקטים שלי ולכן חשוב לי להתייחס לזה על מנת שתוכלו להמנע מהמצבים האלו.

 

לאחר שנים של ניסיון נוכחתי לראות שאדריכלים ומעצבים שמכניסים את ההדמיות שלנו לליווי שלהם

ומאפשרים ללקוח כבר בתחילת התהליך להרגיש את החלל עוד הרבה לפני שזה קורה - כל תהליך של השיפוץ משתנה לגמרי לכיוון החיובי.

הם רואים את התמונה השלמה של החלל – מה שיתן להם רוגע ו-וודאות להשקעה הגדולה שלהם.

ע"י הדמיה הם יכולים לראות את ההתלבטויות שלהם במוחש, ויכולים לבדוק ברוגע כמה אופציות כדי לראות איזה אופציה היא הכי טובה בשבילם, החששות נכנסים לפרופורציות, והכל יותר רגוע ובטוח.

ח­שוב להדגיש בשביל שההדמיה תהפוך את תקופת השיפוץ לחוויה מועילה ובאמת להשתמש בפוטנציאל של הדמיה, זה הכרחי ובלתי מתפשר שהיא תהיה ראליסטית וברמה גבוהה. הדמייה ברמה נמוכה רק תוסיף ערפל, ולא תתרום מאומה מלבד אי הבנות ובלבולים נוספים.

רק הדמיות ברמה גבוהה יאפשרו ללקוח ולמעצבת לשדר על אותו גל ולהפוף תקופת השיפוץ לחוויה בלתי נשכחת ופורייה.

ובשביל לייצר לכם כאלו אני והצוות שלי בסטודיו כאן בשבילכם!

למידע נוסף והצעות מחיר

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.